İletişim dünyasında yeni bir isim; PR Planet

İletişim dünyasına yeni bir ajans katıldı. Aralık 2007’de kurulan

07.01.2008 - 17:24 | MediaCat

İletişim dünyasına yeni bir ajans katıldı. Aralık 2007’de kurulan PR Planet, halkla ilişkiler alanında firmalara danışmanlık veriyor. Esentepe’de yer alan ajansın kurucuları hem ajans hem de müşteri tarafında pek çok büyük markayla çalışmış olan Canan Şahin ve Ezgi Kurdik.

Ajans kurucularından Canan Şahin mevcut yüzlerce halkla ilişkiler ajansına rağmen PR Planet’ı kurma amaçlarını şöyle açıkladı: “İletişim dünyasında pek çok halkla ilişkiler ajansı olmasına rağmen; özgün projeler üreten, markanızı emanet edebileceğiniz, yaptığı işe odaklanan ajans sayısı aslında oldukça az. Pazardaki ajansların pek çoğu basın ilişkilerine odaklanan bir yapıda. Yine oldukça büyük bir kısmı aslında halkla ilişkiler kökenli olmayan, bir şekilde bu sektöre girmiş ekiplerden oluşuyor. Reklam dünyasındaki çarpıcı ve yaratıcı yaklaşımları halkla ilişkilerde göremememizin en önemli sebebi de bu. Bu ihtiyaca yanıt vermeyi, firmalara cesur, hedefi ve sonucu belli planlar sunmayı, onların yükünü almayı ve onlara yeni bakış açıları kazandırmayı hedefliyoruz.”

Ajans, Aralık ayında ünlü sanatçı Engin Dalyancı’nın Bağdat Caddesi’ndeki mağaza açılışını gerçekleştirdi.

PR Planet İletişim Bilgileri:
Tel: 212 256 50 26
Faks: 0212 356 54 79
Adres: Gazeteciler Mah. Yazarlar Sk. No: 13/3 Esentepe

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.