İletişim Atölyesi’ne yeni müşteri

Halkla ilişkiler ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet veren İletişim Atölyesi...

18.09.2008 - 18:00 | MediaCat

Halkla ilişkiler ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet veren İletişim Atölyesi, yenilikçi elektrikli süpürge teknolojisinde dünya lideri olan Dyson’ı, Eylül ayı itibari ile PR müşterileri arasına ekledi. İlk torbasız elektrikli süpürgeyi üreten ve uluslararası alanda pek çok ödüle sahip olan Dyson, İngiliz Alerji Federasyonu tarafından onaylanan elektirikli süpürgeleri ile tüketicilerin en çok tercih ettiği markaların başında gelmektedir.

İletişim Atölyesi, müşterilerine pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim, kurumsal itibar yönetimi, kriz iletişimi, sponsorluk yönetimi ve medya ilişkileri konularında hizmet verecek.
İletişim Atölyesi aynı zamanda atölye şefi, usta, kalfa ve çırakları ile British Airways, Gloria Jeans Coffees, Mattel (Barbie, Scrabble, Hot Wheels, Fisher Price), Express Kargo, FedEx, PERYÖN, Beşyıldız Yuvataş ve Türk Barter’a halkla ilişkiler; Avea, Mercedes-Benz ve Mahindra Ticari Araçlar’a ise etkinlik yönetimi alanında hizmeti veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.