İletişim ajansı Edelman, İstanbul Ofisini açtı

Edelman Türkiye’nin Genel Müdürü Serra Türk Büyükfırat oldu.

31.10.2012 - 16:50 | MediaCat

Dünya genelinde 66 ofisi olan Edelman, Türkiye ofisinin açıldığını resmi olarak duyurdu. Dijital ve mobil hizmetleri geleneksel iletişim çalışmaları ile entegre ederek hem uluslararası hem de lokal müşterilere iletişim danışmanlığı vermek üzere Nisan ayında İstanbul’da kurulan Edelman Türkiye, Türkiye ofisi Genel Müdürü olarak göreve getirilen Serra Türk Büyükfırat liderliğinde faaliyetlerini sürdürecek. Büyükfırat, görevini Edelman EMEA Bölgesi Stratejik & Gelişmekte Olan Pazarlar Genel Müdürü Chris Dobson’a bağlı olarak sürdürecek.

Edelman’ın Türkiye’de ofis açma kararının arkasında, Edelman’ın uluslararası müşterilerinin bu dinamik pazara olan ilgisi yer alıyor. Dünyanın ilk 10 ekonomisi içerisinde yer almak için sağlam adımlarla ilerleyen Türkiye, Edelman’ın Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesine yönelik özellikle dijital alanda büyüme ve yatırım planları kapsamında çok önemli bir yere sahip. Bugün bünyesinde, alanlarında uzman profesyonel danışmanlar bulunan Edelman Türkiye, sahip olduğu global ağ gücü ile birlikte geleneksel iletişim çalışmalarını dijital ve mobil hizmetler ile entegre ederek global ve lokal müşterilere iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.

Edelman Türkiye ekibine katılmadan önce, Türk Ekonomi Bankası (BNP Paribas ortaklığı) Marka ve İletişim Direktörü olarak görev yapan Serra Türk Büyükfırat, görevi süresince kurumsal iletişim, stratejik marka yönetimi, pazarlama ve iç iletişim süreçlerini yönetti. TEB’deki tecrübesi öncesinde ise Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden AVEA’da kurumsal iletişimden sorumlu olan Büyükfırat, kariyeri boyunca aralarında Wunderman ve Young&Rubicam’ın da bulunduğu çeşitli ajanslarda yönetici pozisyonlarında yer aldı. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.