İLAÇ SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMA KILAVUZU

Artık her geçen gün daha fazla aday, farmasötik satışın tatmin edici sahasında bir yer edinmek için yarışıyor. Tom Ruff’un desteğiyle siz de başarı öykülerinden biri haline gelebilirsiniz. Tom Ruff Company’nin CEO’su ve Başkanı, gerçekçi, son derece pratik üslubu, 18 yıllık tecrübe ve emeğin kazandırdığı hünerle topladığı sırları sizlerle paylaşıyor. Etik ve mükemmelliğe karşı duyduğu sorumlulukla […]

07.05.2009 - 00:00 | MediaCat

Artık her geçen gün daha fazla aday, farmasötik satışın tatmin edici sahasında bir yer edinmek için yarışıyor. Tom Ruff’un desteğiyle siz de başarı öykülerinden biri haline gelebilirsiniz. Tom Ruff Company’nin CEO’su ve Başkanı, gerçekçi, son derece pratik üslubu, 18 yıllık tecrübe ve emeğin kazandırdığı hünerle topladığı sırları sizlerle paylaşıyor. Etik ve mükemmelliğe karşı duyduğu sorumlulukla Tom, aralarında Abbott Lab., Johnson&Johnson ve Pfizer’in de bulunduğu, dünyanın en büyük 100’den fazla farmasötik ve tıbbi cihaz şirketinin işe alım hususunda tercih ettiği bir şirket kurdu. Farmasötik ve tıbbi cihaz satış profesyonellerinin işe yerleştirilmesi konusunda uzman Tom Ruff Company’nin merkezi Manhattan Beach, California olup; San Francisco, Phoenix, Dallas ve New York’ta şubeleri bulunuyor.

Ne dediler?

Tom, ‘Sana ne yapacağını anlatacağım’ dediğinde dinleyin. Bu kitaptaki tavsiyeleri hedefi on ikiden vuruyor. Tom, benim bir numaralı personel alım uzmanımdı. Tom üzerinden başvuranları herhangi bir personel alım uzmanı üzerinden başvuranlara kıyasla on kat daha fazla işe aldım.

Herb Taylor / Pharmacia Personel Yöneticisi (Emekli)

Tom Ruff ile fırsat bardağı asla yarım dolmaz; her zaman dolup taşar. Satışla ilgileniyorsanız aşama aşama ilerleyen bu kitap, enerjinizi başarıya kanalize etmenize yardımcı olacaktır. Üstelik sadece bir ürünü satarken değil, kendinizi de satarken…

John Pollack / Cork Boat’un yazarı ve Başkanlık Konuşma Metni Eski Yazarı

Önemli bir kitap bu… Tom Ruff, bu zorlu alana girmek için nasıl hazırlanacağınızı herhangi birinden daha iyi biliyor. Bu kitaptaki talimatları uygulayın; rakiplerinizi çok gerilerde bırakacaksınız.

Ken MacDonald / Abbott Lab. Bölge Satış Yöneticisi (Emekli)