iKyp Pazarlama Zirvesi’nde büyük ilgi gördü

02-03 Aralık 2008 Tarihinde, Eventus'un düzenlediği, Lütfü Kırdar Uluslar arası Kongre ve Sergi Sarayı 'nda gerçekleşen...

17.12.2008 - 16:58 | MediaCat

02-03 Aralık 2008 Tarihinde, Eventus’un düzenlediği, Lütfü Kırdar Uluslar arası Kongre ve Sergi Sarayı ‘nda gerçekleşen ‘Pazarlama Zirvesi ve Fuar’ında, yüzlerce firmaya tanıtılan iKyp, büyük ilgi odağı oldu.

İngiltere, ABD, Kanada, İrlanda, BAE ve Almanya’da doğrudan pazarlama iletişiminin standartlarını değiştiren, başarı hikayeleri yaratan iKyp, ilk defa Türkiye’de ‘Pazarlama Zirvesi ve Fuarı’nda tanıtıldı.

iKyp, bilgi veren çarklarının ve insert’lerinin benzersiz kombinasyonu ile eşi olmayan bir pazarlama aracı. Kağıt tabanlı bu pazarlama aracı, bilgiyi, yeni ve etkileyici bir şekilde müşterilerin parmak uçlarına ulaştırıyor.

iKyp, Fuar süresince, tanıtım standında çeşitli formatlarını farklı sektörlerden firmalara tanıtıldı.

iKyp Benzersiz Çözümler Sunuyor

Tüketicilere her yıl binlerce doğrudan pazarlama mesajı ulaşan pazarlarda, iKyp , benzersiz çözümler sunuyor.

Kyp Systems, markaların tüketicileriyle gerçek ve kalıcı bağlar kurmasını sağlayan son derece etkili araçlar ve hizmetler sunuyor.

“Yatırımın Geri Dönüşü” ve “Cevap Verme” oranlarının çok yüksek olduğu kanıtlanmış olan cazip bir iletişim formatları üzerinde uzmanlaşan iKyp, 2005 yılından bu yana bir çok başarı hikayesine imzasını atmıştır.

Geniş ve esnek ürün yelpazesi, kampanya ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş, seri üretimi olmayan çözümler de sunmakta.

iKyp original, iKyp mini ve iKyp trio’nun dahil olduğu formatlar; radyolar, el fenerleri, hesap makineleri ve USB belleklerin aralarında olduğu eklentiler ile özelleştirilebilmektedir.

Yurtdışı’nda, Sony, British Airways, American Express, Vodafone, Shell ve Procter & Gamble gibi markalar, iKyp çözümlerini, ürün lansmanları, doğrudan postalama, mağaza içi promosyonlar,sahada pazarlama, kurumsal iletişim ve sosyal sorumluluk gibi çeşitli kampanyalarda kullandılar.

iKyp, Türkiye’de sadece Birikim Pazarlama ve İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulmaktadır.

“Daha fazla bilgi için lütfen 0212 286 1221 numaralı telefondan bize ulaşın veya web sitemizi ziyaret edin; www.iKyp.com”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.