İknanın Psikolojisi’nin genişletilmiş baskısı çıktı

MediaCat kitapları tarafından daha önce yayımlanan İknanın Psikolojisi, yenilenmiş ve genişletilmiş baskısıyla tekrar yayımlanıyor...

16.01.2008 - 18:03 | MediaCat

MediaCat kitapları tarafından daha önce yayımlanan İknanın Psikolojisi, yenilenmiş ve genişletilmiş baskısıyla tekrar yayımlanıyor.

Dünyanın en ünlü soysal psikoloji uzmanı Robert B. Cialdi’nin muhteşem eseri, yaşamın her alanında ikna olma ve ikna etme sürecinin içyüzünü anlatan bir başvuru kitabı. Cialdi’nin uzun yıllar süren araştırmaları sonucunda ortaya çıkan bu kılavuz kitap aşkta, işte ve sosyal ilişkilerde insanları ikna edebilme yeteneğinin nasıl kazanıldığını yaşanmış örneklerle anlatıyor.

Gelin, konusunda dünyanın en iyi kitabı olarak kabul edilen bu çalışmayı kaçırmayın. İçerdiği yepyeni bilgilerle adeta yeniden yazılmış bu eşsiz kitapla insanları ikna edebilme becerilerinizi geliştirin.

Robert B. Ciaildini etki ve ikna gibi konularda dünyanın en tanınmış sosyal psikoloji uzmanı. Yazdığı kitaplar 20 dile çevrilmiş ve 1 milyondan fazla okura ulaşmış olan Cialdini, başkanı olduğu Influence at Work isimli eğitim, danışmanlık ve stratejik planlama şirketiyle IBM, Kodak, NATO, Microsoft gibi dev markalara da hizmet veriyor.

Kapital Market

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.