İkinci Cumhuriyet’e bir isim daha katıldı

Medyatava’nın haberine göre Alkım Yayınları tarafından Türk basınına yeni bir açılım getirmek amacıyla yola çıkan İkinci Cumhuriyet'e...

03.10.2007 - 11:04 | MediaCat

Medyatava’nın haberine göre Alkım Yayınları tarafından Türk basınına yeni bir açılım getirmek amacıyla yola çıkan İkinci Cumhuriyet’e, CNNTÜRK ve Milliyet’in Washington temsilcisi Yasemin Çongar da katıldı.

Ahmet Altan-Alev Er ikilisinin kaptanlığında İstanbul Kadıköy’deki Alkım yayınları binasında (Eski Migros) yayına hazırlanan İkinci Cumhuriyet en geç 3 Kasım günü piyasaya çıkmayı hedefliyor. 1 YTL’den satılması planlanan günlük gazete için prova baskılar son hızıyla devam ediyor.

Önceki hafta bu proje için Türkiye’ye dönüş yapan deneyimli Washington muhabiri Yasemin Çongar’ın, Metin Soysal ile birlikte yayın koordinatörü olması bekleniyor. İkinci Cumhuriyet’in spor müdürlüğüne ise Radikal’den ayrılan Eray Özer getirildi.

Diğer bölüm şefleri şunlar:

Haber Müdürü: Haşim Akman

Ekonomi: Nazmi Belge

Dış Haberler: Handan Akdemir

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.