İki dev bir arada

Uluslararası Reklamcılık Derneğinin (IAA) Türkiye kolu tarafından 14 Aralık Salı günü Swissotel’de düzenlenen öğle yemeğine reklam dünyasından, medyadan ve reklamveren cephesinden birçok seçkin isim katıldı.

15.12.2004 - 00:00 | MediaCat

Uluslararası Reklamcılık Derneğinin (IAA) Türkiye kolu tarafından 14 Aralık Salı günü Swissotel’de düzenlenen öğle yemeğine reklam dünyasından, medyadan ve reklamveren cephesinden birçok seçkin isim katıldı. Yemekte Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Karaca ile Procter & Gamble’ın Türkiye Genel Müdürü Saffet Karpat birer konuşma yaptılar.

İzzet Karaca konuşmasında, makro ekonomik göstergelere bakıldığında Türkiye ekonomisinin çok iyi yolda olduğunun açık bir şekilde görüldüğünü ifade etti. Unilever’in önümüzdeki yıldan itibaren raporlamalarını YTL üzerinden yapacağını söyleyen Karaca medya harcamalarının da YTL üzerinden yapılması gerektiğinin altını çizdi.

Saffet Karpat ise Türkiye’nin önümüzdeki beş yılından çok umutlu olduğunu dile getirdikten sonra tanıtım konusunda televizyonla sınırlı kalınmaması gerektiğini, başka tanıtım yollarına başvurmanın şart olduğunu söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.