İhale açtım. Teklif veren var mı?

Hizmet sektöründeki firmalarla müşterileri bir araya getiren TeklifBorsasi.com hem internete hem de inşaat ve hizmet sektörlerine yeni bir soluk getiriyor.

29.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Hizmet sektöründeki firmalarla müşterileri bir araya getiren TeklifBorsasi.com hem internete hem de inşaat ve hizmet sektörlerine yeni bir soluk getirecek. Zaman ve maliyet açısından her iki tarafa da önemli kazanımlar sağlayacak olan site kurumsal yapısıyla Türkiye’de bir “ilk” olma özelliğini taşıyor.

TeklifBorsasi.com, 2010 yılından beri hizmet sektörünün kapsadığı alanlarda internet üzerinden ihale açılabilen ve firmaların teklif vermesini sağlayan online bir pazar yeri olarak kullanıcılara ulaşıyor.

TeklifBorsasi.com dekorasyon, inşaat, nakliye, çatı, boya, mimarlık, usta, taşeron, web programlama, temizlik, yaşlı bakıcısı, bebek bakıcısı, parti planlama, catering, özel ders ve hizmet sektöründeki diğer tüm işlere dair firmalara ve şahıslara hizmet veriyor. Üyeler, ihale açmanın dışında hizmet sağlayıcılarının detaylı bilgilerini ve referanslarını inceleyebiliyor ve mevcut profiller arasından direkt olarak seçim de yapabiliyorlar.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.