İdea Teknoloji Çözümleri yeni adresinde

Özellikle hızlı tüketim mamülleri (FMCG), içecek ve tütün sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin saha satış-dağıtım uygulama ihtiyaçlarına yönelik çözümler...

18.03.2008 - 15:25 | MediaCat

Özellikle hızlı tüketim mamülleri (FMCG), içecek ve tütün sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin saha satış-dağıtım uygulama ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan İdea Teknoloji Çözümleri, 14 Mart 2008 tarihi itibari ile “Maslak Sun Plaza”daki yeni ofisinde hizmet vermeye başladı.

İdea Teknoloji Çözümleri’nin yeni ofisindeki teknik ve güvenlik altyapısı; müşterilerin iş süreçlerini ve uygulama çözümlerinin kritik fonksiyonlarını göz önüne alarak Oracle’ın yüksek süreklilik çözümlerini içeren “Oracle Real Application Cluster” üzerine kuruldu. Ayrıca müşteri datalarının felaketlere (deprem, yangın, sel vb.), hatalara ve veri bozulmalarına karşı korunması amacı ile yönetim, monitör ve otomasyon altyapısı da “Oracle Data Guard” mimarisi ile oluşturuldu.

İdea Teknoloji Çözümleri’nin yeni iletişim bilgileri:

Adres : Sun Plaza BBDO Blok Dereboyu Sok. No:24 34398 Maslak-İstanbul

Tel : 0212 – 276 56 76

Faks : 0212 – 276 58 88

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.