İddaa yeni sahibini buluyor

Üç yatırımcının teklif verdiği İddaa ihalesi bugün sonuçlanacak. İhaleyi kazanan İddaa oyunlarını...

28.08.2008 - 11:08 | MediaCat

Üç yatırımcının teklif verdiği İddaa ihalesi bugün sonuçlanacak. İhaleyi kazanan İddaa oyunlarını 10 yıllığına üstlenecek.

Danıştay tarafından ilki iptal edilen İddaa ihalesi için Spor Toto Teşkilatı ikinci kez ihaleye çıkıyor. Teklif veren üç grubun zarfları saat 14.00’te açılacak. Fiyatlar okunduktan sonra, kapalı zarfta bir tur daha yapılacak. En uygun oranı teklif eden iki grup varsa, yeniden bir tur daha yapılacak ve toplam cirodan kendisine en az pay almayı teklif eden firma ihaleyi kazanacak.

Kanun gereği futbol dışında müşterek bahis oynatılacak basketbol, voleybol, otomobil ve motor sporları gibi diğer branşları da otomatikman sistem içine alacak olan ihaleyi kazanan firma İddaa oyunlarını 10 yıllığına üstlenecek.

Sözleşme imzalanmasının ardından en geç 6 ay içinde yüklenici firma fiilen işe başlayacak. Bu süreçte mevcut yüklenici Inteltek firması ile yapılan sözleşme geçerli olacak ve İddaa’da herhangi bir duraklama gerçekleşmeyecek.

İhale için Lotos-Ladbrokes, İnteltek ile Lottomatica-Snai SPA-Doğan Yayın Holding konsorsiyumu teklif vermişti.

Danıştay, ilk ihalede İddaa oyununun ihale şartnamesi, ihale ilanı ve yapılan ihale işleminin yürütmesini durdurmuştu.

Kaynak:www.ntvmsnbc.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.