İddaa ihalesine dört teklif

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından "İddaa" oyunlarına yönelik ihalede teklifler alındı...

13.08.2008 - 09:55 | MediaCat

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından “İddaa” oyunlarına yönelik ihalede teklifler alındı. İhaleye, teşkilattan şartname alan 10 firmadan 4’ü teklif verdi.

Spor Toto Teşkilatı Başkan Yardımcısı ve İhale Komisyonu Başkanı Mustafa Messur Turgut, yaptığı açıklamada, ihalenin iki aşamadan oluştuğunu ve ilk bölümünün tamamlandığını kaydetti. Firmalardan yeterlilik belgesi ve teklifleri aldıklarını ifade eden Turgut şunları söyledi:
“İhalenin ilk aşamasını bitirdik. Firmaların yeterlilik belgelerini inceleyeceğiz. 20 günlük yasal süremiz var. Daha sonra firmaları tekrar davet ederek ikinci oturumda mali teklifleri açacağız. En uygun oranı veren firma ihaleyi kazanmış olacak. Eğer aynı oranda iki firma çıkarsa, ikisi arasında yeniden teklif alacağız.”

İhaleye Doğan Yayın Holding-Snai S.P.A-Lottomatica Videolot S.P.A ortak girişim grubu, İnteltek İnternet Teknoloji Yatırım ve Danışmanlık Ticaret, Lotos İç ve Dış Ticaret Yatçılık Turizm-Ladbrokes Betting ve Gaming Limited ortak girişimi ile Meteksan Sistem ve Bilgisayar Teknolojileri teklif verdi.

Kaynak:Milliyet

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.