İDA’ya yeni bir üye

Türkiye'de stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmetlerinin uluslararası standartlarda...

04.06.2009 - 17:20 | MediaCat

Ünite İletişim İDA (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) üyeleri arasına katıldı.

Türkiye’de stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmetlerinin uluslararası standartlarda, yüksek nitelikli insan gücü tarafından sunulmasına katkıda bulunmak amacıyla kurulan İDA, yeni katılan üyelerle güçlenmeye devam ediyor. Halkla İlişkiler sektörünün ileri gelen şirketlerinden ÜNİTE İletişim’in de İDA’ya katılımı ile üye şirket sayısı 16’ya ulaştı.

1998 yılında kurulan ÜNİTE İletişim ve Tanıtım Hizmetleri, Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Marka İletişimi, Kriz Yönetimi, Kurum içi İletişim kapsamında Stratejik Danışmanlık, Medya İlişkileri, Sosyal Sorumluluk İletişimi, Sponsorluk Yönetimi, Gündem Yönetimi, Halka arz ve Sermaye Piyasaları İletişimi alanında Platform/Proje Üretimi ve Yönetimi konularında hizmet veriyor.

Sektörün diğer kuruluşlarından farklı olarak sadece tüzel kişilerin üye olabildiği İDA, üye şirketlerinin sayısını arttırarak daha geniş tabanlı bir oluşum haline gelmeyi hedeflemektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.