ICSC Solal Marketing Awards’den Akmerkez’e ödül

ICSC Solal Marketing Awards 2011’de “Akmerkez FashiOnAir” projesiyle Halkla İlişkiler Kategorisinde ‘Silver Awards’ kazandı.

11.04.2011 - 00:00 | MediaCat

ICSC Solal Marketing Awards 2011’de “Akmerkez FashiOnAir” projesiyle Halkla İlişkiler Kategorisinde ‘Silver Awards’ kazandı.

Akmerkez’in ödülü, 7 Nisan Perşembe akşamı İstanbul The Marmara Otel’de düzenlenen törende Akmerkez Marka Müdürü Dr. Nur Ziyaoğlu Aytekin’e takdim edildi.

Aytekin, “Akmerkez, geleceğin modasına yön verecek olan genç tasarımcılara destek olmayı ve Türk modasının globalleşmesinde kendi payına düşen rolü en iyi şekilde yerine getirmeyi, sosyal sorumluluk olarak kabul etmiştir. Bugüne kadar birçok seçkin organizasyonda ödüle değer bulunduk. Bugün bir kez daha başarıyla hayata geçirdiğimiz Akmerkez FashiOnAir projesinin ödüllendirilmesinden dolayı gururluyuz” dedi.

1995’te “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi”, 1996’da “Dünyanın En İyi Alışveriş Merkezi” ödülünü alarak dünyada ICSC’nin bu iki ödülüne birden değer görülen ilk alışveriş merkezi olan Akmerkez, ‘Akmerkez FashiOnAir’ Projesiyle kazandığı ‘Silver Awards’ ile bu mutluluğu bir kez daha yaşadı.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.