MediaCat

İçindeki çocuğu mutlu etmek isteyenlere

Ülker, yeni reklam kampanyasında yetişkinlerin içindeki çocuğa sesleniyor.

İçindeki çocuğu mutlu etmek isteyenlere

Ülker, 1944’ten bu yana her kuşağın çocukluk anılarında yer aldığı içgörüsünden yola çıkan yeni reklam kampanyasını izleyiciyle buluşturdu.

Reklam kampanyasında yetişkinleri, Ülker ürünleri eşliğinde içlerindeki çocuğun ortaya çıktığı anlarda çocuklar gibi eğlenirken ekrana getiren marka, 7’den 70’e herkesin içindeki çocuğu ortaya çıkardığı fikrini işliyor.

Ülker CMO’su Mustafa Kabakçı, yeni kampanyaya ilişkin görüşlerini, “Ülker’in mutluluk ve çocuklukla yıllar içinde güçlenen organik bir bağı var. Ülker ürünleri her fırsatta ve her lokmada, küçük büyük hepimizi mutlu ediyor. Günümüzde pek çoğumuz, iş hayatı ve günlük koşuşturmalar nedeniyle anlık mutlulukları ıskalayabiliyoruz. Oysa ne kadar büyüsek de hepimizin içinde bir çocuk var. Her lokmada mutluluk vaadimizle, tıpkı çocuklar gibi koşulsuz ve içimizden geldiği gibi hareket edelim. Bizleri mutlu hissettiren tüm Ülker markalarının enerjisiyle, herkesi içimizdeki çocuğu keşfetmeye, onu ortaya çıkarmaya çağırıyoruz” ifadeleriyle dile getiriyor.

Alametifarika imzalı filmlerin prodüksiyonunu Panda Films, yönetmenliğini Kemixiz üstleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.