“Bunun için çok yaşlıyım” mı dediniz?

Bir kez daha düşünün deriz. Zira 57 yaşında dalmayı öğrenen Pino Auber, yaşınız kaç olursa olsun bunu dediğiniz için sizi biraz utandırabilir.

27.03.2017 - 15:33 | Sultan Öncü Arslanoğlu

"Bunun için çok yaşlıyım" mı dediniz?

“Bunun için çok yaşlıyım” dediğiniz oldu mu? Merck Consumer Health, İtalya’da bir dalış havuzunda gerçekleştirdiği sosyal deneyle hiçbir zaman hiçbir şey için geç olmadığı mesajını veriyor.

The Family’den Amanda Blue’nun direktörlüğünü yaptığı ve Ogilvy&Mather İtalya’nın yaratıcı süreçlerini üstlendiği film, güçlü bir içgörünün etrafında şekilleniyor. Çocuklarının dalış eğitimi aldığı sırada ebeveynlere dalmayı öğrenmek isteyip istemediklerinin sorulduğu sosyal deneyde, gelen yanıtlar “artık çok geç”, “bir çocuğun esnekliğine sahip değiliz” gibi çaresizlikler barındırırken, 79 yaşındaki Pino Auber heyecanlı bir atlayış gerçekleştirerek herkesi şaşırtıyor.

57 yaşındayken dalmayı öğrenen Auber, 10 metre yükseklikten dalış yaptığı performansıyla kampanyanın mesajını da layıkıyla iletmiş oluyor: “Ömrümüz uzun. Yeni başlangıçlar için her zaman vakit vardır.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Merck Consumer Health
  • Reklam Ajansı: Ogilvy&Mather İtalya
Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.