MediaCat

ICCO’nun yeni başkanı Capozzi

Louis Capozzi, Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği’nin (ICCO) 30 Mart’ta Paris’te düzenlenen

ICCO’nun yeni başkanı Capozzi

Louis Capozzi, Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği’nin (ICCO) 30 Mart’ta Paris’te düzenlenen yönetim kurulu toplantısında başkanlık görevine getirildi.

Publicis Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Grubu’nun Başkanı Capozzi, ICCO’nun yeni başkanı oldu. Capozzi görevi iki yıldır ICCO başkanlığı görevini yürüten Fleishman-Hillard’ın Kıta Avrupası, İrlanda ve Avrasya Bölge Başkanı John Saunders’dan devraldı.

Capozzi, halkla ilişkiler şirketlerinin önünde muazzam fırsatların olduğu böyle bir zamanda, sektörün en önemli global grubuna başkanlık edeceği için çok heyecanlı olduğunu ve ICCO’da büyük başarılara imza atmış olan John Saunders’ın ardından böyle bir göreve getirilmiş olmanın kendisi için gurur kaynağı olduğunu dile getirdi. Resmi devir teslim, ICCO Yönetim kurulu temsilcilerinin birliğin bir araya geldiği toplantıda gerçekleşti. ICCO eski Başkanı John Saunders toplantıda yaptığı konuşmada, Capozzi’nin halkla ilişkilerin etkili iletişim için yeni yöntemler bulmada başı çektiğini çok iyi bildiğini vurguladı.

Yaklaşık 40 yıldır halkla ilişkiler sektöründe çalışan Louis Capozzi, Manning, Selvage& Lee, Hill& Knowlton ve Ketchum şirketlerinde yöneticilik görevlerinde bulundu. Son olarak Publicis Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Grubu’nda başkanlık görevi yapan Capozzi, bu yılın başında şirketin fahri başkanı unvanını almıştı. Capozzi ayrıca, ICCO üyesi ABD Halkla İlişkiler Şirketleri Birliği’nin başkanlığını da yaptı.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.