IBM ile BNP Paribas, hizmet sözleşmesi imzaladı

IBM ile uluslararası finans kuruluşu BNP Paribas, 6 yıl geçerli olacak toplam 318 milyon Euro (KDV hariç) değerinde...

29.01.2009 - 11:36 | MediaCat

IBM ile uluslararası finans kuruluşu BNP Paribas, 6 yıl geçerli olacak toplam 318 milyon Euro (KDV hariç) değerinde bir anlaşma imzaladı. Anlaşma, BNP Paribas’a bağlı olan Banca Nazionale del Lavoro’nun (BNL) tüm BT altyapısı operasyonlarının desteklenmesini ve yönetilmesini kapsıyor. Sözleşme aynı zamanda, BNL’nin bireysel bankacılık alanındaki küreselleşme sürecinin daha iyi yönetilmesini ve önemli ölçüde tasarruf edilmesini de sağlayacak.

Konuyla ilgili bilgi veren IBM Küresel Teknoloji Hizmetleri Güneydoğu Avrupa Genel Müdürü Eric Auvray şunları söyledi: “Uluslararası bankacılık sektörünün lider kuruluşlarından BNP Paribas’nın, anlaşmayla, IBM’in bankacılık ve tüketici sektörlerindeki bilgi birikiminden ve deneyiminden yararlanma imkanı bulacağına inanıyoruz. Yeni sözleşme, iki şirket arasındaki güçlü ilişkileri ve BNP Paribas’ya en yüksek düzeyde hizmet kalitesi sunma taahhüdümüzü vurguluyor.”

IBM, küresel liderlik, teknolojik inovasyon ve bankacılık çözümleri bilgi birikimini BNP Paribas Grubu için kullanmaya devam edecek. Grupla yakın işbirliği içerisinde çalışarak, geleceğe yönelik iş girişimlerini ve küresel hedeflerini destekleyecek. BNP’nin bazı BT operasyonlarını birleştirecek, esneklik yetenekleri sağlayacak, üretkenliğini artıracak ve müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunmasına yardımcı olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.