MediaCat

IBM’den, ComPro’ya 2 dalda başarı ödülü

2011 yılında teknik açıdan en başarılı IBM Çözüm Ortaklarından biri Türkiye’den seçildi.

IBM’den, ComPro’ya 2 dalda başarı ödülü

2011 yılında teknik açıdan en başarılı IBM Çözüm Ortaklarından biri Türkiye’den seçildi. IBM Çözüm Ortağı ComPro, IBM sistem teknolojileri ürünlerinde 2 dalda başarı sertifikası kazandı. Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi’nde bu ödüllere layik görülen çözüm ortakları arasında en yüksek puanı alan Compro, aynı zamanda Power AIX yetenekleri ile üstün başarı ödülü almaya hak kazandı.

Her yıl, IBM Çözüm Ortakları Teknik Mükemmeliyet Merkezi adına Genel Beceri ve Başarı Ödülleri vermek üzere yapılan değerlendirmenin sonucunda sınırlı sayıda Çözüm Ortağına verilen sertifikaya bu yıl Türkiye’den ComPro layık görüldü.

Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi’nde sadece 4 Çözüm Ortağı’na verilen sertifikaya ComPro iki dalda gösterdiği başarıyla hak kazandı. Power AIX yetenekleri üstün başarı sertifikasını alan ComPro, aynı zamanda tüm donanım ürünlerini kapsayan teknik yetkinlik sertifikasını bölgedeki en yüksek not ortalamasıyla hak kazandı.

IBM p Series, system x, Depolama ve Yazılım alanlarında IBM Çözüm Ortağı olan ComPro, bugün Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji firmasının içinde yer alıyor. 1998 yılından itibaren kurumsal bilgi teknolojileri alanında faaliyet gösteren ComPro’nun, tasarım, kurulum, güncelleme, yapılandırma, bakım, destek, performans ayarlama, yönetim danışmanlığı, güvenlik ve olağanüstü durum planlama hizmetleri bulunuyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.