IAB Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Pura oldu

IAB Türkiye’nin, 15 Eylül 2011’de gerçekleştirdiği birinci Olağan Genel Kurul’unda seçtiği yeni Yönetim Kurulu dün toplanarak görev dağılımı yaptı

30.09.2011 - 00:00 | MediaCat

IAB Türkiye’nin, 15 Eylül 2011’de gerçekleştirdiği birinci Olağan Genel Kurul’unda seçtiği yeni Yönetim Kurulu dün toplanarak görev dağılımı yaptı. IAB Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı, Reklamverenler Derneği’nin de başkanlığını yürüten Ahmet Pura oldu.

Dijital endüstride reklam ve pazarlama alanlarında düzenleme yapmak üzere 23 sektör temsilcisi tarafından, 2007’de bir platform olarak kurulan IAB Türkiye 21 Temmuz 2011’de dernekleşme sürecini tamamlamıştı. Yönetim kurulu, Ahmet Pura’nın başkanlığında toplanarak görev dağılımını yaptı.

Yeni dönemde IAB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılıkları’nı Mynet Genel Müdürü Sabire Ercan ile Reklamcılar Derneği Başkan Yardımıcısı Alper Üner üstlenecek. Eczacıbaşı Medya Planlama ve Satın Alma Müdürü Ayşen Akalın Sayman, Netcom Genel Müdürü Kader Kutun IAB Genel Kurulu’nda Genel Sekreter olanak görev yapacak.

Yönetim Kurulu’nda IAB Eğitim Kurulu’nun Başkanlığı’nı Maxus Medya CEO’su Neslihan Olcay üstlenirken, Internet Ölçümleme Araştırması Teknik Kurul Başkanlığı Ciner Yayın Holding Bilgi Grubu Başkanı Mahmut Kurşun’a emanet edildi. Pazarlamadan sorumlu Yürütme Kurulu’nun Başkanlığı’na Medyanet Genel Müdürü Rima Erdemir seçildi. Kurumsal İlişkiler Kurulu’nun Başkanlığı’nı aynı zamanda Reklamcılar Derneği Başkanı da olan Aytül Özkan yürütecek. Endüstri Standartları Kurulu’nun Başkanı olarak Turkuvaz Reklam Genel Müdürü Neslihan Mesutoğlu görev yapacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.