Dijitalle dönüşen öğrenciler

UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Kampı tamamlandı.

06.07.2017 - 17:40 | MediaCat

Dijitalle dönüşen öğrenciler

Dijital pazarlama iletişimi sektörüne nitelikli eleman yetiştirmeye katkı sağlamak, gençleri dijital dünyaya kazandırmak ve bu alandaki kariyer imkânlarını tanıtmak amacıyla IAB Türkiye tarafından Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi işbirliğiyle gerçekleştirilen UniChallenge+ Dijital Öğrenci İşleri Kampı’nın üçüncüsü bu yıl “Dijitale Gittim Dönü(ş)cem” sloganıyla düzenlendi.

Başvuran 186 öğrenci arasından seçilen 50’inin katılımıyla Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirilen iki haftalık kampta öğrenciler dijitali sektör profesyonellerinden dinledi, örnek çalışma ortamı olarak Project House Dijital Reklam Ajansı’nı gezdi, Escapist/Odadan Kaçış Oyunu ve Karanlıkta Diyalog Sergisi gezisi gibi aktivitelere katıldı ve Egos brief’inden hareketle proje ürettiler.

Hazırladıkları sunumlarla ilk üçe girmeye hak kazanan ekipler IAB Türkiye üyesi firmalarda staj hakkı elde ederken, birinci olan ekip üyeleri Pegasus’tan yurtiçi gidiş – dönüş uçak bileti de kazandı.

İlk üçe giren ekipler sırasıyla şöyle:

Birinci Grup: Oğuz Ateş (Anadolu Üniversitesi), Sıla Deniz Göktaş (Bilgi Üniversitesi), Hande Yıldırım (Boğaziçi Üniversitesi), Alp Sözkesen (Sabancı Üniversitesi), Ceren Ceyhan (Selçuk Üniversitesi)

İkinci Grup: Ayberk Toprak (Anadolu Üniversitesi), Gözde Ceyhanbaşı ( Ege Üniversitesi), Ömer Faruk Üzmez (Kadir Has Üniversitesi), Elem Demir (Selçuk Üniversitesi), Mustafa Keseroğlu (Uludağ Üniversitesi)

Üçüncü Grup: Nurbanu Durak (Anadolu Üniversitesi), Furkan Kemal Karakaya (Erciyes Üniversitesi), Servet Ece Doğancaner (Erciyes Üniversitesi), Refik Çolakoğlu (İstanbul Teknik Üniversitesi), Berk Baylançiçek (Ege Üniversitesi)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.