I.RFID Eurasia Konferansı, 20 ülkeden 80 uzmanı İstanbul’da buluşturuyor

Akademik ve iş çevrelerinden uluslararası katılımcıları ağırlayan ve tüm geliri İstanbul Teknik Üniversitesi’ne aktarılacak olan...

05.09.2007 - 16:18 | MediaCat

Akademik ve iş çevrelerinden uluslararası katılımcıları ağırlayan ve tüm geliri İstanbul Teknik Üniversitesi’ne aktarılacak olan “I.RFID (Radyo Frekanslı Tanıma Sistemleri) Eurasia Konferansı”, KoçSistem’in ana sponsorluğunda, 5-6 Eylül 2007 tarihlerinde İstanbul The Marmara Oteli’nde gerçekleşiyor.

5 Eylül 2007 Çarşamba günü, Konferans Başkanı Prof. Dr. Ahmet Fahri Özok’un açılış konuşması ile başlayan Konferans’ta, Kansas State Üniversitesi’nden Prof. Dr. John R. English, Oracle İş Geliştirme Direktörü Edwin W. Kalisching, Standford Üniversitesi’nden Prof. Özalp Özer, NXP (Philips Semiconductors) İş Geliştirme Direktörü Deniz Karan ve Dortmund RFID Merkezi Başkanı Prof. Dr. Rolf Jansen, ana konuşmacı olarak yer alıyor. Her biri kendi alanında önde gelen isimler olan uzmanlar, iki gün boyunca üç paralel oturumda “RFID Teknolojileri, RFID Bilgi Yönetimi, RFID Standartları, Güvenlik ve Gizlilik, RFID Uygulamaları, RFID Stratejisi ve Proje Yönetimi” ana başlıklarındaki sunumlarını gerçekleştirecekler.

Dünyanın 20 farklı ülkesinden 80’i aşkın akademisyen ve uzmanı ağırlayan ‘I.RFID Eurasia Konferansı”, KoçSistem ana sponsorluğunda, İstanbul Teknik Üniversitesi ile beraber Arkansas Üniversitesi, IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) ve LODER (Lojistik Derneği) işbirliğiyle organizasyonu yüksek teknoloji uzmanı Travel-e 22 tarafından yürütülüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.