Hürriyet’te iç yapılanma değişiklikleri

Gazete, reklam ve yayın gruplarında yeniden yapılanmaya gidiyor.

22.10.2012 - 19:10 | MediaCat

(fotoğraf: Hürriyet Reklam, Araştırma ve Etkinlik Yönetimi Başkanı Ayşe Sözeri Cemal)

 

Hürriyet gazetesinde GO 2015 (Geleceği Oluşturuyoruz) sloganıyla yola çıkılan değişim ve dönüşüm, kurumun her departmanında sürüyor. Gazete, gerek satışları gerek bölgesel yayınlardaki etkinliği artırmak amacıyla iç yapıya dair bir dizi değişikliği uygulamaya koyacak.

Reklam grubunda yeniden yapılanma

Bu yenilenmenin bir parçası olarak İcra Kurulu Üyesi Ayşe Sözeri Cemal, sorumluluk alanına “etkinlik yönetimi” (event marketing) fonksiyonu da eklenerek “Reklam, Araştırma ve Etkinlik Yönetimi Başkanı” pozisyonuna terfi ettirildi.

Bölgeler dahil tüm satış pozisyonları Reklam Grup Başkan Yardımcısı Gönül Birkiye’ye bağlandı.

Dijital reklamın öneminin artmasından ötürü dijital proje geliştirme fonksiyonu bundan böyle faaliyetlerini kendisine bağlı olarak yürütecek.

Otomotiv ve eğitim İK sektörlerinden sorumlu olan Batuhan Ekin’in görev tanımına finans, sağlık medikal, bilgi teknolojileri, gıda içecek ve inşaat dekorasyon sektörleri de eklendi.

Reklam Grup Başkanlığı bünyesindeki “reklam, araştırma ve bilgi yönetimi” bölümü koordinatörlük seviyesinde temsil edilecek. Reklam Grup Müdürü Güven İçel, koordinatörlüğe terfi etti.

Altuğ Acar ise etkinlik yönetimi alanında danışman olarak çalışmalarına devam edecek.

Yayın grubunda yeniden yapılanma

Pazarlama Grup Başkanlığı bünyesinde Hürriyet Gazetesi’nin satış ve dağıtım kanallarının yönetimi alanında faaliyet gösteren Dağıtım Planlama Koordinatörlüğü, İcra Kurulu Üyesi ve Yayın Direktörü Fikret Ercan’a bağlı olarak yönetilecek.

Kanal Geliştirme Müdürü Güven Güveli ise Planlama Müdürü olarak atandı. Güveli, Dağıtım Planlama Koordinatörü Müfit Utkusoy’a bağlı çalışacak.

Yurtdışı Yayınlar ve Bölge gazeteleri fonksiyonları İcra Kurulu Üyesi ve Yayın Direktörü Fatih Çekirge’ye bağlandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.