MediaCat

Hurriyetemlak.com iPhone’da

www.hurriyetemlak.com iPhone aplikasyonunu yayınladı. Ev arayanlar için vakit ve enerji tasarrufu sağlayacak uygulama sayesinde, ilanlara bakmak isteyenler iPhone’ları ile tüm ilanlara ulaşabiliyor, fotoğrafları ve haritaları görebiliyor.

Hurriyetemlak.com iPhone’da

Emlak sektörünü tek çatı altında toplayan, 750.000’e yakın ilan portföyü ile bir emlak rehberi niteliği taşıyan Hurriyetemlak.com, kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak uygulamaları yayına almaya devam ediyor. Yeni iPhone uygulamasını kullanıma açan Hurriyetemlak.com, kullanıcılara iPhone’ları ile istedikleri zaman, istedikleri yerden ev arama imkanı sağlıyor.

Hurriyetemlak.com’un iPhone aplikasyonunu indiren kullanıcılar, tüm satılık ve kiralık ilanlarına ulaşabiliyor. İlanların fotoğraflarına bakabilen ve haritalarını görebilen kullanıcılar, böylelikle ilanlar hakkında hızlı bir şekilde fikir sahibi olabiliyor, zamandan tasarruf edebiliyor.  Ayrıca “Etrafımda” özelliği ile 3 km yakınlığındaki tüm kiralık satılık ilanlarını görebilirken, “Harita” ile harita üzerinden arama yapılabiliyor. Hürriyetemlak.com iPhone aplikasyonu Apple Store’dan ücretsiz indirilebiliyor.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.