Hürriyet Emin Çölaşan’ın işine son verdi

Hürriyet Gazetesi bugün Emin Çölaşan’ın işine son verdi. Bu ayrılığın ardından bir diğer Hürriyet yazarı Bekir Coşkun’un da istifa ettiği söylentileri çıktı...

15.08.2007 - 13:50 | MediaCat

Hürriyet Gazetesi bugün Emin Çölaşan’ın işine son verdi. Bu ayrılığın ardından bir diğer Hürriyet yazarı Bekir Coşkun’un da istifa ettiği söylentileri çıktı.

Bekir Coşkun, “Henüz bir karar vermedim ama bu karar vermeyeceğim anlamına gelmiyor. Gelişmeler çok hızlı yaşandı, ben de bütün bunları değenlendirip ona göre bir karar vereceğim. Bunun için zamana ihtiyacım var. Daha Emin’le bile konuşmuş değilim. Ancak şu anda istifa ettiğim doğru değildir” şeklinde hakkındaki istifa söylentilere cevap verdi.

Yılmaz Özdil’in Hürriyet’in yazar kadrosuna dahil olmasıyla birlikte Çölaşan’ın bu durumdan rahatsız olduğu ve yönetimle bu yüzden sorun yaşadığı konuşulmuştu.

Çölaşan’ın daha önce de yönetimle yaşadığı krizler sonucunda, üç kez köşesinde ‘tatilde’ ibaresi yeralmıştı. Ancak bu kez Hürriyet, Çölaşan ile yollarını ayırdı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.