Hürriyet e-çarşı açıyor

Dijital gelişmelerin ekonomiyi yeniden şekillendirdiği günümüzde Hürriyet, yeni bir e-ticaret platformu oluşturdu. Hürriyet’in yeni e-ticaret platformu yeniçarşım.com çok yakında açılıyor.

06.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Dijital gelişmelerin ekonomiyi yeniden şekillendirdiği günümüzde Hürriyet, yeni bir e-ticaret platformu oluşturdu. Hürriyet’in yeni e-ticaret platformu yeniçarşım.com çok yakında açılıyor.

Platform, tüm Türkiye’den küçük, büyük tüm firmalara mağaza açma olanağı sağlıyor. Firmalar yeniçarşım.com’da ürünlerini kolayca sergileyerek, daha çok müşteriye ulaştırabilecekler.

1954’te başlayan Seri İlan uygulamasıyla insanların aradığını bulmasını sağlayan Hürriyet, alıcıların ve satıcıların buluştuğu yeni bir e-ticaret platformu olan yeniçarşım.com’u hayata geçiriyor.

Çok sayıda dükkanın yer aldığı yeniçarşım.com’da; çeşitli kampanyalar ve avantajlar da yer alacak. Gerçek alışveriş deneyiminin yaşanacağı site, 365 gün, 24 saat açık bir çarşı haline gelecek.

yeniçarşım.com’un kullanıcılarına sağladığı önemli avantajlardan biri ise Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi olacak. Sitede, ticari unvana sahip olan kişi ve kurumların açtığı mağazalarda, sadece sıfır ve faturalı ürünler satılacak. Müşteri, ürünü seçip satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, mağaza ürünü kargoya verecek, ürün müşteriye ulaştığında onay işlemi gerçekleşecek ve mağazaya ödeme yapılacak.

yeniçarşım.com, sayısı her geçen gün artan firmalara Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilme olanağı tanıyacak. yeniçarşım.com’un iş ortakları ürünlerini kolayca sergileyecek, daha çok müşteriye tanıtarak satışlarını arttırabilecek.

yeniçarşım.com Genel Koordinatörü Elif Bakiler, “Türkiye’de son bir yılda internetten alışveriş yapanların sayısı önemli ölçüde arttı. Bu kitleye, Hürriyet güvencesiyle yeni bir alışveriş ortamı sunmak için yola çıktık. yeniçarşım.com ile herkese gezip yorulmadan çarşı keyfi yaşatacağız. Farklı kategorilerde ürün satan firmaları bir araya getirerek araştırma imkanı vereceğiz” diyerek site hakkında bilgi veriyor.

“Siteyi hep birlikte daha da geliştireceğiz”

İlk aşamada siteyi Beta olarak açacaklarını belirten Bakiler, siteyi geliştirmek için mağaza sahipleri ve kullanıcıların yorumlarını her zaman ön planda tutacaklarını belirtiyor. Bakiler, “Tanıdığımız, kalitesini bildiğimiz marka ve ürünleri almak için artık sokağın karmaşasına girmeye gerek yok. yeniçarşım.com ile yorulmadan ve sıkılmadan, evden yapılacak alışverişi çok daha güvenli ve kolay hale getireceğiz. yeniçarşım.com’da giyim ve aksesuardan elektroniğe, beyaz eşyadan spor ürünlerine, oyuncaktan kozmetiğe 24 farklı kategoride mağazalarımız bulunuyor. Kullanıcılar, gerçek mağazalardan alışveriş yapacak, sıfır ürün alacaklar. Güvenli Alışveriş Sistemi ile sıcak ve samimi bir çarşıda alışveriş rahatlığını yaşayacaklar, beğenmedikleri takdirde ürünü iade edebilecekler” diyerek sistemi özetliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.