Hurriyet.com.tr’nin yeni video kanalı TeknoTV yayında

TeknoTV, Hurriyet.com.tr Web TV çatısı altında yayına başladı.

13.06.2011 - 00:00 | MediaCat

TeknoTV, Hurriyet.com.tr Web TV çatısı altında yayına başladı. TeknoTV’de PCnet Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren ve Çağla Pınar Tunçel; teknolojik püf noktaları, satın alma rehberleri, ürün incelemeleri ve teknoloji dünyasına ilişkin konuları izleyicilere aktaracak.

Hurriyet.com.tr’nin WEB TV bünyesindeki yeni video kanalı TeknoTV, PCnet Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren ve Çağla Pınar Tunçel’in sunuculuğunda yayın hayatına başladı. TeknoTV, teknolojik ürünlerin uzman deneyimleriyle anlatılmasını sağlayan, merak edilen ürünler hakkında profesyonel bilgi alma ihtiyacını karşılayan bir video kanalı.

Hürriyet İnternet Grubu Başkan Yardımcısı Erhan Acar, “Hurriyet.com.tr olarak Web TV kanalını açarak başladığımız görüntülü yayıncılığımızı bir çıta daha yukarıya taşıyarak; profesyonel, kaliteli video içeriği yaratma hedeflerimizi hayata geçirmeye başladık. Bu kapsamda TeknoTV, Hürriyet İnternet Grubu’nun gelecekteki vizyonunu yansıtan adımlarından birisidir. Teknoloji ile başlayan bu açılımımızı ilerleyen süreçte yeni kanallarla sürdüreceğiz” diyerek hurriyet.com.tr’nin video ve görüntülü yayıncılık konusunda yeni projeleri olduğunu belirtiyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.