Hürriyet’te yeni bir atama

Hürriyet’in Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan özel durum açıklamasına göre, şirketin mali işlerden sorumlu icra kurulu üyeliğine yeni bir isim getirildi...

17.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Hürriyet’in Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan özel durum açıklamasına göre, şirketin mali işlerden sorumlu icra kurulu üyeliğine yeni bir isim getirildi.

Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş., Mali İşler Grup Başkanlığı ve Mali İşlerden Sorumlu İcra Kurulu (Yürütme Komitesi) Üyeliği görevine 16 Mart itibariyle Dursun Ali Yılmaz’ın atandığını bildirdi.
        
Hürriyet’in Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan özel durum açıklamasına göre, 1958 Rize doğumlu olan Dursun Ali Yılmaz, 1982 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu ve 1988 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı.
        
İş hayatına 1982 yılında Özdemir Çelik Döküm Sanayi A.Ş.’de İşletme Müdürü olarak başlayan Yılmaz, Anadolu Denizcilik A.Ş., Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. ve Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş.’nin Mali İşler Bölümlerinde çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra 1993-1995 yılları arasında Hürriyet’in Bütçe ve Mali Analizler Müdürlüğü görevinde bulundu.
        
Sonraki 10 yıl boyunca Akın Tekstil A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan D.Ali Yılmaz, 2005 yılında ise Mali ve İdari İşler Koordinatörü olarak Doğan Yayın Holding A.Ş.’ye katıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.