Human Race için geri sayım başladı

Dünyanın en büyük tek günlük koşu organizasyonu olan Nike+ Human Race ile 31 Ağustos 2008 Pazar günü...

26.08.2008 - 10:32 | MediaCat

Dünyanın en büyük tek günlük koşu organizasyonu olan Nike+ Human Race ile 31 Ağustos 2008 Pazar günü dünyanın dört bir yanından 1 milyon kişi koşacak. Nike+ Human Race aralarında Los Angeles, New York, Londra, Madrid, Paris, İstanbul, Melbourne, Şanghay, Sao Paulo ve Vancouver’ın da bulunduğu farklı kıtalardaki 25 şehirde gerçekleşecek. T.C Başbakanlığı’nın himayesinde, Birleşmiş Milletler’in desteklediği “Medeniyetler İttifakı” projesi kapsamına alınan Human Race koşusunda, 25 şehir arasında en çok konuşulan şehir İstanbul olacak. Nike Human Race İstanbul organizasyonunda akşam saat 20.00’de 10 bin kişi Anadolu yakasında Beylerbeyi Cebi’nden toplanacak. Boğaziçi Köprüsü’nü geçip Beşiktaş’a varan koşucular, Ortaköy’den Kuruçeşme Arena’ya gelecek ve Kenan Doğulu ile keyifli anlar yaşayacaklar.

Nike+ Human Race ile ilgili detaylı bilgi ve yarışın düzenleneceği şehirlerin tam listesi için lütfen www.nikeplus.com adresini ziyaret ediniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.