MediaCat

Hülya Avşar’ın yeni rol arkadaşı Betty Boop

Hülya Avşar’ın yeni Papia reklamında rol arkadaşı Betty Boop oldu

Hülya Avşar’ın yeni rol arkadaşı Betty Boop

Papia, Decor Havlu serisine ünlü bir karakteri taşıdı. Çizgi roman karakteri Betty Boop’lu Papia Decor Havlu’lar evini renklendirmek ve mutluluk katmak isteyenler için özel olarak hazırlandı.

Betty Boop, Papia Decor Havlu’nun yeni reklam filminde iddialı ve cesur sanatçı Hülya Avşar’a eşlik ediyor. Ünlü sanatçı, Betty Boop ile birlikte rol aldığı reklam filminde ünlü stilist Hakan Öztürk’ün kendisine özel hazırladığı Papia Decor Havlu’dan tasarlanan gelinliği ile göz kamaştırıyor.
Papia’nın reklam yüzü Hülya Avşar’a Betty Boop eşlik ediyor.

“Eğlenceli, şık, cesur, iddialı, kıskandıran, bildiğiniz Papia ama daha da güzeli” iç görülerini bir arada sunan Betty Boop’lu Papia Reklam filmi, ışıl ışıl, flaşların patladığı bir podyumda Hülya Avşar’ın yürümesiyle başlıyor.

Hülya Avşar’ın üzerine giydiği Papia Dekor Havlu’dan oluşan elbise, Betty Boop’un etrafa saçtığı kalplerle yepyeni bir stil ve bambaşka bir tarza bürünüyor. Çekimleri Orion Stüdyoları’nda gerçekleştirilen reklam filminde, Hülya Avşar’ın Papia havlusundan tasarlanan kıyafetiyse ünlü modacı Hakan Öztürk tarafından tasarlandı. Film özel efektlerle birlikte yayına hazırlandı.

Reklam filminin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü gerçekleştirirken, görüntü yönetmenliğini dünyaca ünlü Jean Pierre Seresin, yaratıcı yönetmenliğini ise Gürkan Günaydın üstlendi.
 
 
Künye
Reklamveren:
Hayat Kimya, Betty Boop’lu Papia Decor Havlu
Reklamveren Temsilcisi: Aysel Aydın – Gül Yeşilay
Reklam ajansı: Vietnam
Ajans Başkanı Yaratıcı Yönetmen: Tibet Sanlıman
Yaratıcı Yönetmen: Gürkan Günaydın
Sanat Yönetmeni: Can Dağlı
Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Ajans Prodüktörü: Cengiz Karadeniz
Yapım şirketi: Kala Film
Reklam Yazarı: Erdem Demir
Müşteri Temsilcisi: İlhan Özsoy
 
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.