Huggies Little Swimmers artık Türkiye’de

Dünyada bircok yeni ürünün yaratıcısı HUGGIES, Huggies Little Swimmers mayo bebek bezini...

22.05.2008 - 17:42 | MediaCat

Süper emici bebek bezi Huggies’den anne ve bebekleri sevindirecek yeni bir haber; dünyanın bir numaralı mayo-bebek bezi HUGGIES Little Swimmers artık Türkiye’de!

Dünyada bircok yeni ürünün yaratıcısı HUGGIES, Huggies Little Swimmers mayo bebek bezini anne ve bebeklerin beğenisine sunuyor. Tuvalet alışkanlığı henüz kazanmamış olan bebeklerin havuza veya denize rahatlıkla girmelerini sağlayan HUGGIES Little Swimmers ile, anneler yılardır özlemle bekledikleri ürüne kavuşuyor.

Huggies Little Swimmers mayo bebek bezi, içindeki özel emici tanecikler ve suya dayanıklı dış yüzeyi sayesinde suya girildiğinde normal bebek bezleri gibi ağırlaşmıyor ve şişmiyor. Ayrıca koruyucu bariyerleri ve özel emici iç yapısı sayesinde dışarı sızıntı yapmıyor, havuzda veya denizde meydana gelebilecek ufak kazaları önlüyor. Bu özellikleri ile Huggies Little Swimmers, bebeğinin rahatına ve hijyene önem veren anneler için mükemmel bir çözüm sunuyor.

HUGGIES Little Swimmers’in small (7-12kg), medium (11-15kg), large (14+kg) olmak üzere üç farklı boyutu farklı kilolardaki çocuklar için alternatif oluştururken, dış yüzeyinde kullanılan Kayıp Balık Nemo ve Winne the Pooh karakterleri bebeğinizin mutluluğuna mutluluk katacak.

1998 yılında ilk defa Amerika’da lanse edilen, 60’dan fazla ülkede satışa sunulan, bugüne kadar 100 milyon dolarlık satış rekoru kıran Huggies Little Swimmers yeni ürün kategorisinde bir çok ödül kazandı. Huggies Little Swimmers ile ilgili çıkan haberler dünya basınında geniş yer aldı.

1998 Build A Better Mousetrap Award / Dünya üzerindeki toplam 25.000 yeni ürün arasında seçilen en iyi 10 ürün.

1998 Good Buy Award / Amerika’nın en çok okunan dergilerinden Good Housekeeping tarafından yılın en iyi 10 yeni ürününden biri seçildi.

2006 Good Buy of the Decade Award / Son 10 yılın en iyi ödülü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.