HSBC Türkiye’de yönetim el değiştiriyor

Martin Spurling 1 Eylül itibariyle görevini James Emmett'e devrediyor.

10.06.2014 - 11:35 | MediaCat

HSBC'ye yeni kurumsal iletişim grup başkanı

HSBC Türkiye Genel Müdürü ve HSBC Grup Genel Müdürü Martin Spurling, HSBC EMEA (Avrupa ve Orta Doğu Afrika) bölgesi bireysel bankacılık başkanı görevine terfi ediyor. Spurling, HSBC Grup genel müdürü ve HSBC Türkiye yönetim kurulu üyesi olmaya devam edecek. Halen küresel dış ticaret ve faktoring başkanlığı ve grup genel müdürlüğü görevlerini sürdüren James Emmett, 1 Eylül 2014 itibarıyla HSBC Türkiye’nin yeni genel müdürü olacak. Her iki atama, yönetim kurulu ve yasal düzenleyicilerin onaylarının ardından yürürlüğe girecek.

HSBC Türkiye'de yönetim el değiştiriyorJames Emmett (solda) ve Martin Spurling

HSBC Grubu içinde 25 yıldır uluslararası yönetici olarak Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu’da bireysel, kurumsal, özel bankacılık, hazine ve yatırım bankacılığı alanlarında farklı görevlerde bulunan Spurling, 2010 yılında HSBC Türkiye genel müdürü olarak atanmadan önce HSBC Bank International genel müdürü, HSBC Tayvan genel müdür vekili, HSBC Pakistan genel müdür vekili olarak görev yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.