HP’ye Türk pazarlama iletişimi yöneticisi

Meltem Bayraktar Kınacı HP Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesine Türk Pazarlama İletişim Yöneticisi olarak atandı.

07.12.2005 - 00:00 | MediaCat

3,5 yıldır HP ISE bölgesinde hem Üretim ve Dağıtım, hem de İletişim Ağı Servis Sağlayıcıları Sektörü Pazarlama İletişim Yöneticisi olan Meltem Bayraktar Kınacı, HP’deki görevine artık aynı bölgenin İletişim Yöneticisi olarak devam edecek.
Meltem Bayraktar Kınacı yeni görevinde, Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin pazarlama iletişim stratejisini belirleyecek ve reklam çalışmalarını yönetecek. Bayraktar’ın görevi dahilinde, bu bölge ülkelerindeki Üretim ve Dağıtım, İletişim Ağı Servis Sağlayıcıları, Finansal Hizmetler ve Kamu Sektörü ile ilgili etkinliklerinin, kampanyaların ve hp.com’un yönetimi yer alacak. Kınacı ayrıca, kurumsal müşteriler ve KOBİ’lerin bölgede HP genelindeki konumlandırılmalarından da sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.