HP Baskı ve Görüntüleme Grubu’na iki yeni atama

HP EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesel Pazarlama Aktiviteleri Müdürü olarak görev yapan...

04.03.2010 - 00:00 | MediaCat

HP EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesel Pazarlama Aktiviteleri Müdürü olarak görev yapan Oya Yılmaz, HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu Pazarlama Müdürü olarak atandı. 

 

Marmara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu olan Oya Yılmaz, yüksek lisansını Galatasaray Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi’nde tamamladı. Çalışma hayatına Tribeca İletişim Danışmanlık’ta Avrupa Komisyonu Türkiye İletişim Projesi ile başladı. Daha sonra MK Consultancy Training’de Proje Uzmanı olarak görev yaptı.

 

2007 yılında HP ailesine katılan Oya Yılmaz, sırasıyla HP MEMA (Orta Doğu, Akdeniz ve Afrika) Bölgesi Pazarlama İletişimi Uzmanı ve HP EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi Pazarlama Aktiviteleri Müdürü görevinde bulundu. Oya Yılmaz, 2008 yılında dünya çapında tüm HP pazarlama uzmanları arasında düzenlenen “Marketing All Star”da başarı projeleri sebebiyle seçilen 30 pazarlama uzmanı arasında yer aldı.

 

HP Türkiye Baskı ve Görüntüleme Grubu Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Ceyda Meram ise HP MEMA Bölgesi Geniş Format Yazıcılar İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü olarak atandı.

İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Ceyda Meram’ın Cattolica del Sacro Cuore Üniversitesi’nde Küreselleşme ve İletişim yüksek lisansı bulunuyor. Çalışma hayatına ajans tecrübesi ile başlayan Ceyda Meram 2006 yılında HP ailesine katıldı.

2006 yılından bu yana sırasıyla HP Baskı ve Görüntüleme Grubu bünyesinde Pazarlama İletişimi Uzmanı ve Kurumsal Pazarlama Müdürü görevlerinde bulundu. Yeni görevinde Orta Doğu, Akdeniz ve Afrika ülkelerinin pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.