HP’ye Altın Örümcek

Bu yıl beşinci defa düzenlenen "Altın Örümcek Web Ödülleri" yarışmasında, hp.com.tr ‘Bilgi Teknolojileri’ kategorisinde

12.02.2007 - 11:34 | MediaCat

Bu yıl beşinci defa düzenlenen “Altın Örümcek Web Ödülleri” yarışmasında, hp.com.tr ‘Bilgi Teknolojileri’ kategorisinde birinci oldu.

Web ve İnternet teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen başarılı projelerin özendirilmesi amacıyla DorukNet tarafından düzenlenen yarışmada, HP Türkiye, yazıcı, dizüstü ve masaüstü bilgisayar seçmeyi kolaylaştıran özellikler, ürün karşılaştırması yapabilme ve Mobil Yaşam Merkezi ile mobil yaşam hakkında bilgi alma işlevleri sayesinde ödül kazandı.

Ödülle ilgili bir açıklama yapan hp.com.tr Türkiye Yöneticisi Uğur Çağlar, yurtiçinde ve yurtdışında web sitesi için destek aldıkları bir ekipleri bulunduğunu ve HP Türkiye olarak Altın Örümcek ödülünü almaktan büyük gurur duyduklarını dile getirdi. Çağlar, müşterileri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda HP Türkiye web sitesini geliştirerek HP deneyimini daha iyiye götürmek amacında olduklarını ifade etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.