Honda, dünyada PO logosuyla yarışacak

İstanbul’daki işbirliğinden memnun kalan Honda’nın F1 takımı tüm dünyadaki yarışlarda PO logosunu taşımaya karar verdi.

29.08.2006 - 00:00 | MediaCat

Honda ile Petrol Ofisi (PO) arasında Petrol Ofisi Formula 1 İstanbul Grand Prix’ini kapsayan sponsorluk anlaşması genişliyor. İstanbul’daki işbirliğinden memnun kalan Honda’nın F1 takımı tüm dünyadaki yarışlarda PO logosunu taşımaya karar verdi.

HONDA Racing F1 Takımı’na İstanbul’daki yarışları süresince sponsor olan Petrol Ofisi, bu işbirliğini uluslarararası boyuta taşıyor. Petrol Ofisi CEO’su Jan Nahum, Honda’nın işbirliğinden çok memnun kaldığını belirterek, “Kontratı uzatıyoruz ve sponsorluğu uluslararası boyuta taşıyoruz” dedi. Bu yıl başında önce Türkiye yarışının isim hakkını alan ve ardından Formula 1’in alt kategorisi olan GP2’de takım sponsoru olan Petrol Ofisi, geçtiğimiz hafta Formula 1 Türkiye Grand Prix’i öncesi yine tarihi bir anlaşmaya imza atarak, Honda Racing F1 Takımı’na sponsor olmuştu. Petrol Ofisi, bu işbirliği ile Formula 1’de yer alan ilk Türk markası oldu. (www.hurriyet.com.tr)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.