Hollywood starları E! ile Digiturk’te

E! Entertainment, 25 Ağustos Cumartesi gününden itibaren Digiturk 9 numaralı kanaldan yayınlanmaya başlayacak

24.08.2007 - 14:26 | MediaCat

E! Entertainment, 25 Ağustos Cumartesi gününden itibaren Digiturk 9 numaralı kanaldan yayınlanmaya başlayacak.

Dünyanın merakla beklediği ödül törenlerinden, starların dünyasından en güncel haberlere kadar eğlence dünyasının nabzı artık Digiturk ekranlarında atacak.

Digiturk, dünyanın en büyük eğlence kanalı E! ile yaptığı anlaşmayla bir yeniliğe daha imza atıyor. Hollywood yıldızlarının hayatlarından eğlence dünyasının en önemli ödül törenlerine kadar 7 gün 24 saat sadece eğlence konseptiyle yayın yapan E! Entertainment kanalı, 25 Ağustos Cumartesi gününden itibaren Digitürk’ün 9 numaralı kanalından yayınlanacak.

Tüm dünyada eğlence dünyasının bir numaralı yayın kanalı olarak tanınan ve merkezi Los Angeles’ta bulunan E! Entertainment’ın, Amerika Birleşik Devletleri’nde toplam 89 milyon izleyicisi bulunuyor. Dinamik, hayata bağlı, yeniliklerden hoşlanan izleyici kitlesine hitap eden E! Entertainment, halen dünyada 120 ülkede, 600 milyon evde izleniyor.

Kırmızı halının müdavimi

“Eğer Hollywood’da bir olay oluyorsa, bilin ki E!’de de oluyor demektir” sloganıyla yıldızlar cenneti Hollywood’un nabzını tutan E! Entertainment’ın yayın akışında, Hollywood’dan en canlı haberlerin verildiği özel bültenler önemli bir yer tutuyor. Starlar dünyasından en güncel haberlerin verildiği bültenlerin yanı sıra Oscar, Grammy, Emmy ödül törenleri ile Cannes, Venedik, Altın Küre Film festivalleri gibi tüm dünyanın merakla beklediği çok özel gecelerde “kırmızı halı”dan en çarpıcı görüntüleri E! Entertainment farkıyla canlı olarak ekranlarına taşıyor.

E! Entertainment kameraları ve habercileri, bu özel ödül törenlerinde milyonlarca hayrana sahip olan yıldızlarla ilgili merak edilen tüm detayları dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerine ulaştırıyorlar. E! Entertainment ekranlarında, vizyona girmesi heyecanla beklenen pek çok filmin ön gösterimi yapılırken, özellikle moda dünyasına yönelik çok çarpıcı programlar da yer alıyor.

Renkli dünyanın aynası

Özgün, cesur, olayın içinde yer alan ve her türlü bilgiyi gözler önüne seren bir programcılık anlayışıyla faaliyet gösteren E! Entertainment ekranlarında ünlülerle röportajlar, eğlence dünyasından çok özel haberler, ödüllü belgesel ve filmlerin perde arkası, yaşam stil ve moda haberleri ile alışkanlık yaratacak diziler yer alıyor.

E! Entertainment’ta her hafta Salı’dan Cumartesi’ye her gün, ünlüler dünyasındaki en son haberlerle başlıyor. Haftasonu ise Pazar günleri E! Entertainment’ta adeta haftanın panoraması çıkarılıyor.

Emmy Ödülleri’nden çarpıcı görüntüler

E! Entertainment’ın Eylül ayında en önemli yayınlarından biri, bu yıl 16 Eylül’de 59’uncusu düzenlenecek olan Emmy Ödülleri ile ilgili yapacağı özel canlı yayın olacak. Sabah saat 11:00’dan törenin başlayacağı akşam saatlerine kadar E! Entertainment, “kırmızı halıdan” yapacağı canlı yayınla sevilen televizyon yıldızlarını tüm dünyadaki hayranlarıyla buluşturacak. Emmy Töreni’ne gelecek starların ne giydiklerinden, ne hissettiklerine; moda uzmanlarının gözünden stil analizlerine kadar her türlü detay DIGITURK aracılığıyla Türk izleyicilerinin ilgisine sunulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.