Hollandalı Adversitement İstanbul’da ofis açtı

Adversitement, İstanbul'daki ofisinin açılışını yaptığını duyurdu. Bob Nieme (CEO), Begüm Eser, Türkiye Satış Müdürü, ile...

18.03.2009 - 16:54 | MediaCat

Adversitement, İstanbul’daki ofisinin açılışını yaptığını duyurdu.

Bob Nieme (CEO), Begüm Eser, Türkiye Satış Müdürü, ile yaptıkları firma ziyaretleri sonucunda, “Türkiye’ye ilk girişimiz, beklentilerimizin çok üzerinde bir durum sergiledi” dedi. Adversitement Türkiye, 2009 Mart ayından itibaren müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Türkiye’de faaliyet gösterecek.

Türkiye’de online ticaret ve faaliyetler

Türkiye’de çeşitli konulardaki yeni fikirlerin gelişimi, online ortamdaki girişimler ve projeler hızla artıyor. Parelel olarak internet kullanıcı sayısı da her geçen gün muazzam bir şekilde artıyor. Bu gelişmeler nedeniyle de, Türkiye, hem online pazarlama hem de online satış alanlarında büyüme gösteriyor. Bu konular da Adversitement için bilinen ve tecrübe edilmiş konular.

Neden Adversitement

Gelişmiş bilgi, deneyim ve geniş hizmet çeşitliliğinden (web analizi, multivariate test, multichannel analizi ve KPI portal vb) dolayı, Adversitement, Türkiye online endüstrisi için mükemmel bir partnerdir.
Adversitement müşterilerine, websitelerindeki ziyaretçilerinin davranışlarını izleme ve ayrıntılarıyla rapor alma imkanı yaratır ve mesela böylece sadece belirlenmiş bir tüketici kitlesi için hedeflenmiş kampanyalar planlanabilir. Bu daha az yatırımla daha fazla değer kazanmak anlamına gelir. Ayrıca daha bir çok olanak bulunmakta; online ve offline kampanyalarınızı bir arada kavrayarak (multichannel analiz), yatırım getirinizi (ROI) ve gelirinizi artırmak da mümkün.

Adversitement gücünü yıllardır edinilen tecrübeyle beraber, dikkatlice seçilen araçlar ve geliştirilmiş bir anlayıştan alır. Bob Nieme, “Vizyonumuz, yaptığımız işin her yönü için merkez noktasıdır. Tüm ekibimizin – bu ekibe müşterilerimiz de dahil – bu büyüme seviyesine ulaşmış olmasından dolayı gurur duyuyorum. Son yıllardaki sürekli büyümemiz pazardaki yerimizi güçlendirdi. Avrupa pazarındaki büyümemiz hızlı bir tempoda devam ediyor. Türkiye’de bir ofis açmayı ise tahtımızdaki yeni parlayan bir elmas gibi algılıyor ve yolumuza devam etmek için müthiş bir motivasyon olarak görüyoruz.” diyerek görüşlerini bildirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.