Hisar Okulları’na yeni genel müdür

Kuruluşundan bu yana Hisar Okulları'nda çeşitli görevlerde bulunan ve son olarak Kurumsal Geliştirme Koordinatörü olarak...

11.08.2009 - 10:56 | MediaCat

Hisar Okulları’nın yeni Genel Müdürü Feza Güvenal oldu. Kuruluşundan bu yana Hisar Okulları’nda çeşitli görevlerde bulunan Feza Güvenal, son olarak Kurumsal Geliştirme Koordinatörü olarak çalışmalarını sürdürüyordu. Genel Müdürlük görevini Feza Güvenal’a devreden Ayfer Yeniçağ bundan böyle Hisar Eğitim Vakfı Eğitim Danışmanı olarak okulun gelişimine katkılarını sürdürecek.

Devraldığı birikim ve deneyim ile Türkiye’nin örnek okulu olma yolunda, güçlü ve kararlı adımlarla ilerlemeye devam edeceklerini belirten Hisar Okulları Genel Müdürü Feza Güvenal şunları söyledi:

“Kuruluşundan itibaren bir parçası olduğum Hisar Okulları’na öğrencisi olduğum Ayfer Yeniçağ’dan sonra Genel Müdür olarak atanmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyorum. 1996 yılında kurulan okulumuz bugüne kadar, Türk eğitim dünyasının duayenlerinin öncülüğünde güçlü bir vizyon ve kültür yaratmayı başardı. Bugün çok önemli, değerli bir emaneti devralmanın sorumluluğunu taşıyorum. Hisar Okulları’nda bugüne kadar elde ettiğimiz başarıların ışığında öğrencilerimizi, çağdaş eğitim standartları ve evrensel değerlerle aydınlık bir geleceğe en iyi şekilde hazırlamayı sürdüreceğiz.”

Feza Güvenal’dan boşalan Hisar Okulları Kurumsal Geliştirme Koordinatörü görevine ise Esma İpek Akpınar getirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.