Hiperaktif’ten yepyeni siteler

Hiperaktif İnternet Ajansı mayıs ayı içerisinde yeni web sitelerini yayına açtı.

31.05.2007 - 16:36 | MediaCat

Hiperaktif İnternet Ajansı mayıs ayı içerisinde yeni web sitelerini yayına açtı. Bu web siteleri; yatırım ortaklığı sektöründe faaliyet gösteren Garanti Yatırım Ortaklığı, Eskişehir’in alışveriş ve yaşam merkezi NEO, post prodüksiyon alanında hizmet sunan Sinefekt, ev tekstili sektöründe faaliyet gösteren Le Vele ve İş Yatırım’ın halka arzı için geliştirilen kampanya sitesi.

Ajans, Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nin kurumsal web sitesinin yanı sıra ‘Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’ ile ‘İntermed Tıp Merkezi’ işbirliğinde kurulan ‘MedAmerikan Polikliniği’nin web sitesini de yenileyecek.

Hiperaktif İnternet Ajansı, farklı sektörlerden birçok firma ve markaya; e-iletişim danışmanlığı, interaktif proje geliştirme, web/multimedya tasarımı, online medya planlama ve satın alma, e-ticaret, e-CRM, e-yayıncılık ve içerik yönetimi gibi hizmetler verdiği gibi mobil iletişim, advergaming ve multimedya uygulamaları da geliştiriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.