Hiperaktif’e yeni müşteriler

Türkiye’nin ilk tam donanımlı E-iletişim ajansı olan Hiperaktif müşteri portföyüne

18.10.2007 - 15:30 | MediaCat

Hiperaktif Aydın Doğan Vakfı, Hisar Yapı ve Mefa Group’u müşteri portföyüne kattı.

Türkiye’nin ilk tam donanımlı E-iletişim ajansı olan Hiperaktif, Aydın Doğan Vakfı, Hisar Yapı ve Mefa Group için; web projelerinin hazırlanmasından e-iletişim kampanyaları tasarlama ve yönetimine, proje geliştirme ve yönetiminden e-iletişim danışmanlığına kadar her türlü yaratıcı ve stratejik e-iletişim hizmetini sunacak.

Hiperaktif E-iletişim Ajansı; Aydın Doğan Vakfı için öncelikli olarak kurumsal web sitesini yenilerken, 50.000’in üzerindeki karikatür ile dünyanın en geniş koleksiyonuna sahip müzelerinden biri olarak internette açılacak olan Aydın Doğan Vakfı Sanal Karikatür Müzesi projesini de hayata geçirecek.
Hiperaktif’in yaratıcı e-iletişim çözümleri geliştirme ve e-iletişim danışmanlığı hizmetlerini tercih eden bir diğer firma da konut sektörünün iddialı isimlerinden Hisar Yapı oldu. E-iletişim ajansı olarak Hisar Yapı’nın kurumsal web sitesinin yanı sıra firmanın iddialı konut projesi TriadPark’ın web sitesini de hazırlayacak olan Hiperaktif, TriadPark projesinin reklam kampanyalarının da online medya uygulamalarını gerçekleştirecek.

Hiperaktif’in müşteri portföyüne kazandığı bir diğer müşterisi ise Mefa Group oldu. İnşaat sektöründe, yurt içi ve yurt dışı projeleriyle büyümesini sürdüren Mefa Group için Hiperaktif, kurumsal web kimliğinin oluşturulmasından web sitesinin hazırlanmasına kadar her türlü web tabanlı kurumsal marka oluşturma hizmetini sunacak.