Hilton Worldwide Türkiye yeni pazarlama müdürü

Burcu Yatmazoğlu, Hilton Worldwide Türkiye Pazarlama Müdürü görevine atandı.

18.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Burcu Yatmazoğlu, Hilton Worldwide Türkiye Pazarlama Müdürü görevine atandı.

Yatmazoğlu, Hilton Worldwide Türkiye, Doğu Avrupa ve Doğu Akdeniz Bölgesi Pazarlama Direktörlüğü’ne bağlı olarak Türkiye’deki tüm Hilton Worldwide Otellerinin Pazarlama Müdürlüğünü yapacak.

Bilgi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Medya İletişim Sistemleri bölümlerinde eğitim alan Burcu Yatmazoğlu iş hayatına Advantage Card ve HSBC Bank Kurumsal İletişim Pazarlama Departmanında başladı. Yatmazoğlu, daha sonra sırasıyla Hilton Türkiye, Doğu Avrupa & Akdeniz Bölge Pazarlama Departmanı Pazarlama Yetkilisi, Conrad İstanbul Pazarlama Müdürlüğü ve Conrad Istanbul, Hilton Istanbul ve ParkSA İstanbul Otellerinden sorumlu Istanbul Bölge / Pazarlama ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Bilgi Üniversitesi MBA mezunu da olan Burcu Yatmazoğlu, yeni görevinde Hilton Worlwide’ın Türkiye’deki 15 otel ve yeni açılacak otellerinin stratejik pazarlama yönetiminden sorumlu olacak.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.