Hilton Ailesi’ne iki ödül birden

J.D Power and Associates tarafından gerçekleştirilen 2009 Kuzey Amerika Otel Müşteri Memnuniyeti Araştırması'nda...

17.08.2009 - 11:52 | MediaCat

J.D Power and Associates tarafından gerçekleştirilen 2009 Kuzey Amerika Otel Müşteri Memnuniyeti Araştırması’nda Hilton Hotels Corporation’ın iki markası birincilik koltuğuna oturdu. 65 binden fazla otel müşterisinin katılımı ile gerçekleştirilen ve Mayıs 2008-Haziran 2009 tarihleri arasında gerçekleştirilen araştırmada Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki 65 farklı otel markası değerlendirildi. Sekiz yıl içinde Embassy Suites “Lüks Oteller” kategorisinde altıncı kez birinci seçilirken, Hilton Garden Inn ise “Tam Hizmetli Orta Ölçekli Otel Zincirleri” kategorisinde yedinci kez birinci sırada yer alma başarısını gösterdi.

Hilton Hotels Corporation’ın Global Markalar ve Ticari Servisler Başkanı Paul Brown: “Hilton müşteri memnuniyeti konusunda kendi sektöründe lider olmayı kendine amaç edinmiştir. Markalarımız müşteri memnuniyeti rekabetinde yüksek performans göstermeye devam ediyor “ sözleriyle müşteri memnuniyeti konusunda grubun yaklaşımının altını çizdi.

“Tam Hizmetli Orta Ölçekli Otel Zincirleri” kategorisinde yedinci ödülünü alan Hilton Garden Inn, marka segment ortalamasının 57 puan daha üstünde yer alırken, değerlendirilen yedi müşteri memnuniyeti göstergesi ölçümlerinden beşinde lider olmayı başardı. Hilton Garden Inn’in özel tasarımlı ergonomik mobilyaları, yemeklerindeki özel tatlar, detaylara gösterdiği özen ve kalite, rakipleri arasından sıyrılarak ilk sıraya oturmasındaki en önemli etkenler arasında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.