Hill & Knowlton’a, küresel kriz iletişimi lideri

Hill & Knowlton (H&K), Chris Gidez’i Küresel Kriz İletişimi Lideri olarak atadı.

25.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Hill & Knowlton (H&K), Chris Gidez’i Küresel Kriz İletişimi Lideri olarak atadı. H&K Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Jack Martin’e bağlı olarak görev yapacak olan Gidez, ajansın faaliyet gösterdiği ofislerdeki kriz iletişimi ile risk yönetimi ekiplerinin hizmet kalitesini daha da yükseltmek için çalışacak.

H&K Küresel COO’su Ken Luce, Gidez’in yeni görevi ile ilgili şunları şöyledi: “Başarılarımızın devam etmesi, kriz yönetimi danışmanlarımızın da belirli bir seviyede olmasına bağlı. Chris’in saygın küresel firmaların kriz iletişimi stratejisi oluşturmak ve yönetmek konusundaki tecrübesi, hiç şüphesiz kriz durumu ile karşı karşıya kalan müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitesini daha da arttırmak konusunda büyük katkı sağlayacak.”

Son yıllarda yaşanan olayların; krizlerin, firmaların hem saygınlığını hem de ekonomik göstergelerini derinden etkilediğini gösterdiğine dikkat çeken Luce, “Önde gelen firmalar ve kurumlar; krizleri öngörmek, yüksek risk taşıyan konu ve olayları ele almak konusundaki ihtiyaçlarının farkındalar. Bu doğrultuda en üst seviyede kriz danışmanı beklentilerileri var. H&K’ın, bu yeni gelişmeyle risk yönetimi ve kriz iletişimi danışmanlığı konusunda ilk tercih olmasını bekliyoruz” dedi.

2005 yılında H&K’a Amerika risk yönetimi ve kriz iletişimi grup lideri olarak katılan Gidez, daha önce Chevron ve Texaco’da kurumsal iletişim başkanlığı da dahil olmak üzere farklı yöneticilik pozisyonlarında görev yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.