Hijyen ve kalite alanında Dimes’e ödül

Tüketici Diyalog Derneği, hiçbir katkı maddesi kullanmadan, hijyenik ortamda ürettiği kaliteli...

21.05.2008 - 16:14 | MediaCat

Tüketici Diyalog Derneği, hiçbir katkı maddesi kullanmadan, hijyenik ortamda ürettiği kaliteli ürünler için Dimes’e içecek ve meşrubat sektörü dalında 2008 yılı Tüketici Ödülü’nü verdi.

Türkiye’nin ilk meyve suyu markası Dimes, hijyen ve kalite alanında aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Hijyenik ortamda ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan elde edilen kaliteli ürünler için verilen ödül Tüketici Diyalog Derneği Başkanı Öner Ilgaz tarafından takdim edildi. Ilgaz, içecek ve meşrubat sektörü ödülü için Dimes’i seçmelerinin nedenini şu sözlerle dile getirdi; “Yapılan araştırma ve kontrollerde her yıl 12 dalda Tüketici Ödülü veriyoruz. Bu yıl içecek ve meşrubat sektöründeki ödül için Dimes’i seçmemizin en önemli sebebi, Dimes’in hijyen ve kalite kriterini başarıyla taşımasıdır”

Paydaş: “Hijyen ve kaliteye büyük hassasiyet gösteriyoruz”

Dimes Gıda San. Tc. A.Ş Pazarlama Müdürü Ceyda Paydaş, Dimes’in 50. yılında Tüketici Ödülü’ne layık görülmekten duydukları mutluluğu dile getirerek “Tüketici Diyalog Derneği tarafından bu ödüle layık görülmek bizleri çok mutlu etti. Tam 50 yıldır, çıkış noktamız olan ‘Soframıza koymayacağımız meyveyi işlemeyiz ve çocuğumuza içirmeyeceğimiz meyve suyunu üretmeyiz’ prensibiyle hareket ediyoruz. Üretimde yakaladığımız dünya standardı sayesinde 1999 yılında ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi’ni aldık. Gerek ülkemizde gerekse ihracat yaptığımız 65 ülkede, Dimes meyve sularımız gönül rahatlığıyla tüketiliyor” dedi. Dünya trendlerini yakından takip ederek, tüketiciye her zaman en iyisini, en kalitelisini ve en sağlıklısını sunmak için çalıştıklarını ve son teknolojiyle donanmış modern tesislerde üretim faaliyetlerine devam ettiklerini de sözlerine ekleyen Paydaş, hijyen ve kalite için çok büyük hassasiyet gösterdiklerini de belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.