Hiçbir şey yapmamanın güzelliği

Tourism Tasmania'dan huzura davet.

30.11.2022 - 15:20 | Sencer Uçar

Hiçbir şey yapmamanın güzelliği

2019’dan bu yana Tasmanya’yı “havaya inilecek” yer olarak konumlandıran Tourism Tasmania, yeni kampanyasında hayat koşuşturmasından tamamen uzak kalıp hiçbir şey yapmamanın güzelliğini öne çıkarıyor.

BMF imzalı kampanyanın filminde izleyici, kendisini açıkhavada esintiye bırakıp kayalarda uyuya kalan kadının dinginliğiyle baş başa bırakılıyor. Gündelik hayata dair hiçbir şeyin yer almadığı ilanlarda da huzur ve dinginlikten ötesi pek yok.

Tourism Tasmania CEO’su John Fitzgerald, “Pandemi kapanmaları ve seyahat kesintileri sonrasında modern gündelik hayat baskıları eskisinden daha sert hissedilir oldu. Hayatımız yapılması ve başarılması gerekenler etrafında dönüp duruyor. Avustralyalıları, hiçbir yargılama söz konusu olmadan, hiçbir şey yapmamanın sorun olmayacağı bir tatile davet ediyoruz. Gündelik hayatın stresine mola vermeye, Tasmanya’nın neşe ve stressiz anlarını tatmaya çağırıyoruz” yorumunda bulunuyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Tourism Tasmania
  • Reklam Ajansı: BMF
Kaynak: Shots.net, The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.