MediaCat

Herkesin aklındaki teklif

McDonald’s, FIFA Dünya Kupası’nı evrensel bir teklifle karşılıyor.

Herkesin aklındaki teklif

McDonald’s, FIFA Dünya Kupası’nı 75’i aşkın ülkede yayınlanacak Wieden+Kennedy New York imzalı kampanyasıyla karşılıyor.

Ted Lasso’nun yıldızı Jason Sudekis, TikTok fenomeni Khaby Lame, K-Pop grubu Itzy gibi isimleri ağırlayan kampanya, dünyanın dört bir yanından hemen her insanın kullanabileceği “McDonald’s’a gitmek ister misin?” teklifi etrafında şekilleniyor. Kampanya, markanın ifadesiyle bugüne kadarki en büyük global kampanyası.

Sosyal medya öncelikli kampanyasında marka, bir dizi dijital aktivite ve farklı ülkelerde influencer pazarlamasına yönelecek.

McDonald’s Global CMO’su Morgan Flatley, Ad Age’e yaptığı açıklamada, “Bu kampanyayla amacımız, yalnızca fan evreninin yaratabileceği eşsiz birliktelik hissini yakalamak. 75’i aşkın pazarın dahil olduğu, bugüne kadarki en büyük global pazarlama kampanyamızla odak noktamız, takımları yense de yenilse de, ister New York City’de ister Barcelona ya da Tokyo’da ekran başında olsunlar, FIFA Dünya Kupası ve McDonald’s fanlarını saha dışında favori teklifleri etrafında birleştirmek: ‘McDonald’s’a gitmek ister misin?” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.