Henkel’e yeni satınalma direktörü

Türk Henkel Satınalma Direktörlüğü’ne 2008 itibariyle

06.02.2008 - 10:06 | MediaCat

Türk Henkel Satınalma Direktörlüğü’ne 2008 itibariyle Orhan Çavuşoğlu getirildi.

İstanbul – 2008 yılı itibariyle Türk Henkel Satınalma Direktörü olarak yeni görevine başlayan Orhan Çavuşoğlu, 5 yılı aşkın bir süredir Bosch-Siemens (BSH) Türkiye Satınalma Alan Yöneticisi olarak görev yapmaktaydı.

Kariyerine 1993 yılında Arçelik Satınalma Mühendisi olarak başlayan Çavuşoğlu, 1996 yılında yine Arçelik’te Lojistik Proje Lideri görevini yapmaya başladı. 1997 yılında Arçelik Moskova ofisinde Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu’ndan sorumlu olarak çalıştı. Ardından Estonya Tallinn ofisinde Baltık Ülkeleri Müdürü olarak görevine devam eden Çavuşoğlu, BSH Satınalma Alan Yöneticiliği görevinden önce son olarak yine Arçelik’te Uluslararası Satış ve Hizmet Yönetimi departmanında çalıştı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan ve aynı üniversitede İşlet-me Mühendisliği bölümünden lisansüstü derecesi bulunan Çavuşoğlu İngilizce ve Rusça biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.