Heineken Şampiyonlar Ligi için futbol yıldızlarıyla anlaştı

Heineken, UEFA Şampiyonlar Ligi için reklam çalışmalarında deneyimli futbolcularla anlaştı ve efsanevi futbol sahneleri canlandırdı.

13.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Heineken, UEFA Şampiyonlar Ligi için reklam çalışmalarında deneyimli futbolcularla anlaştı ve efsanevi futbol sahneleri canlandırdı.

Heineken’in reklam kampanyasında Hollandalı Clarence Seedorf ve Ruud van Nistelrooy, İtalyan ve Alman kaleciler Gianluigi Buffon ve René Adler ve Fransız Patrick Vieira yer alıyor.

Heineken’in Avrupalı yıldız futbolcularla hazırladığı bu reklam filmleri Şampiyonlar Ligi yayınıyla eş zamanlı olarak televizyonda yayınlanacak.

Heineken’in hazırladığı Opera adlı videoda Seedorf Avrupa’da opera binasında gol atmaya çalışıyor. Pantheon adlı ikinci videoda ise Vieira ile Van Nistelrooy Roma gladyatör arenasında mücadele ediyor.

Heineken bu reklam filmine ek olarak, Şampiyonlar Ligi’yle ilgili dijital kampanyalarda hazırlıyor. Dijital kampanyaların merkezinde StarPlayer isimli dijital oyun var. AKQA tarafından hazırlanan oyunla, futbol fanatikleri maç izlerken serbest atış veya köşe atışlarının akıbetini atış yapılmadan önce tahmin etmeye çalışacaklar. Bu oyun Facebook, iPhone ve iPod touch ile oynanabilecek.

Heineken Mayıs ayında multi milyon dollarlık Şampiyonlar Ligi sponsorluğunu 3 yıl daha uzatacağını açıklamıştı. Bu uzatmaya Facebook, Youtube ve diğer sosyal medya haklarını da dahil eden bira markası daha önce anlaşmaya dahil edilmeyen Almanya’da dahil olmak üzere global bir kampanya yürütecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.