HDI Sigorta’dan teknolojik çözümler sunan yeni bir platform

Marka, yapay zekâyla desteklenen yeni platformu HADİ'yi kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

03.09.2018 - 16:35 | MediaCat

HDI Sigorta'dan teknolojik çözümler sunan yeni bir platform

HDI Sigorta, 2017 yılında Facebook’ta hizmete sunduğu servisi HDIBOT’un ardından yapay zekâyla desteklenen daha gelişmiş platformu HADİ’yi kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Müşterilerin değişen ihtiyaçlarına yönelik hızlı çözümler üretmek amacıyla sigorta sektörü ve teknoloji trendlerini takip eden markanın yeni platformu HADİ’nin müşterilere hızlı ve 7/24 hizmet vermesi amaçlanıyor. HADİ aracılığıyla müşteriler; sigorta ürünleri teklifi alabilme, hasar durum kontrol edebilme, çağrı merkezi ile iletişime geçebilme, en yakın HDI acentesini bulabilme, kaza durumunda yapılması gerekenler ve istasyonlarla ilgili bilgi alma gibi birçok opsiyona sahip olacak platformda işlemlerini sohbet edercesine tamamlayabilecek.

İnternet sitesi, sohbet ve Facebook Messenger üzerinden erişilebilecek platformda işitme engelli müşterilerin iletişim engellerini ortadan kaldırmak için alternatif olanaklar da sunulacak.

Sigorta sektörünün son 10 yıl içerisinde yaşadığı değişim ve dönüşüme bakıldığında, önümüzdeki beş yılın çok hızlı geçeceğini ifade eden HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, özellikle satış öncesi ve sonrasında teknolojinin kullanımı konusunda inanılmaz bir değişimin söz konusu olduğunu söyledi. Başta acenteleri olmak üzere tüm satış kanallarında müşterilerine daha hızlı ve verimli hizmet verebilecek altyapıları sunma adına yatırım ve projeler üzerinde çalıştıklarını belirten Hancıoğlu, müşterilerinin platforma bağımsız erişerek, işlemlerini tamamlayabilecekleri sistemler üzerinde çalışmalarını sürdürdükleri bilgisini verdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.